Článek

Mistrovství Francie ve všech disciplínách - Ronchin


26. 4. 2014
Kategorie : Francie

V neděliMistrovství Francie 2014 startuje osmidenní boj o osm francouzských titulů té nejvyšší kategorie. Stejně jako se hraje na začátku ledna Mistrovství Belgie ve všech disciplínách, tak na tento systém přešli také ve Francii a již počtvrté se odehrají souboje o všechny tituly v karambolu na jednom místě, tentokrát ve známém Ronchin. Hraje se tedy o tituly ve volné hře, kádrech 47/2, 47/1, 71/2, jednobandu, trojbandu, artistickém kulečníku a figurkách. Do těcho bojů zasáhne celkem 64 hráčů. Skvělou zprávou je, že tento kulečníkový maraton můžete živě zdarma sledovat na Kozoom, stačí se pouze zaregistrovat.

Plán zápasů

Seznam discplín a jednotlivých hráčů (tučně označen poslední Mistr):

Volná hra : Olivier Careaux/Fabien Camberlin, Frédéric Goubard/Pascal Dessaint, Eric Castaner/Benoît Legros, Jean-François Florent/Emmanuel Lefranc

Výsledky Volná hra

Kádr 71/2 : Bernard Villiers/Pascal Dessaint, Jean-François Florent/David Jacquet, Nicolas Gérassimopoulos/Johann Petit, Benoît Legros/Cédric Zoppi

Výsledky 71/2

Jednoband : Bernard Villiers/Jacky Justice, Bernard Baudoin/Jean-François Florent, Nicolas Gérassimopoulos/Johan Girard, Grégory le Deventec/Etienne Desaint, Johann Petit/David Jacquet, Willy Gérimont/Jérémie Picart, Patrick Dupont/Pascal Dessaint, Alain Remond/Xavier le Roy

Výsledky jednoband

Trojband : Jérémy Bury/Steve Dorard, Frédéric Roelants/Xavier le Roy, Jean-Christophe Roux/Jean-Jacques Boudin, Pierre Soumagne/Jean-Marie Formont, Cédric Melnytschenko/Thierry Roxo, Jean Reverchon/Bernard Baudoin, Louis Edelin/Vincent Lelièvre, Jérôme Barbeillon/Frédéric Beghin

Výsledky

Kádr 47/1 : Jérémie Picart/Bernard Villiers, Jean-François Florent/Benoît Legros, Johann Petit/Emmanuel Lefranc, Patrick Dupont/Nicolas Gérassimopoulos

Výsledky 47/1

Kádr 47/2 : Johann Petit/Jason Petit, Eric Castaner/Yannick le Gregam, Brahim Djoubri/Patrick Dupont, David Jacquet/Pascal Dessaint, Jean-François Florent/Jean-Marc Calvel, Nicolas Gérassimopoulos/Cédric Zoppi, Benoît Legros/Willy Gérimont, Olivier Careaux/Bernard Villiers

Výsledky 47/2

5 QUILLES : Matthieu Hingant/Eric Perrin, Sylvain Picot/Gino Grémain, Angelo di Palma/Amand Trifault, Christophe Duvernoy/Cédric Fourre, Michaël Carreau/Bernard Maille, Angelo Manzoli/Nicolas David, David Guillemant/Philippe Bouvier, Thibault Racary/Claude Sortais

Výsledky 5 Quilles

Artistický kulečník: Kevin Tran/Philippe Creuzot, Madou Toure/Jean-Luc Miller, Jean Reverchon/Jean-Paul Sinanian, Michaël Hammen/Alexis Rouaud

Výsledky artistického kulečníku



Twitter
RSS kanál Twitteru
Youtube
Následující zápasy
24. 10. 2019 17 hod.
BC Ajeto Nový Bor 3B MS vs. Žižkov 3B MS

26. 10. 2019 13 hod.
Loko Trutnov vs. Žižkov A

26. 10. 2019 10 hod.
BC LakoPlast C vs. Žižkov D

26. 10. 2019 11 hod.
BK Most B vs. Žižkov E

Kalendář utkání
<<Říjen 2019>>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Zápasy tohoto dne:

05. 10. 2019 13.hod - 2.kolo
Žižkov A 4:14 TJ Sokol Plzeň
05. 10. 2019 14.hod - 3.kolo
Havířov 3B B 0:8 Žižkov 3B C

Zápasy tohoto dne:

06. 10. 2019 13.hod - 2.kolo
Žižkov B 8:10 BK Most
06. 10. 2019 11.hod - 2.kolo
BC Ajeto Nový Bor 12:6 Žižkov C
06. 10. 2019 11.hod - 4.kolo
BC Poruba 3B B 8:0 Žižkov 3B C

Zápasy tohoto dne:

19. 10. 2019 14.hod - 5.kolo
Vital sport 3B 2:6 Žižkov 3B C

Zápasy tohoto dne:

20. 10. 2019 11.hod - 2.kolo
Žižkov D TJ Sokol Plzeň B
20. 10. 2019 11.hod - 6.kolo
AKK Brno 3B 2:6 Žižkov 3B C
20. 10. 2019 10.hod - 2.kolo
BC LakoPlast D 2:16 Žižkov E

Zápasy tohoto dne:

26. 10. 2019 13.hod - 3.kolo
Loko Trutnov Žižkov A
26. 10. 2019 11.hod - 3.kolo
BK Most B Žižkov E
26. 10. 2019 10.hod - 6.kolo
BC LakoPlast C Žižkov D

Zápasy tohoto dne:

27. 10. 2019 13.hod - 3.kolo
Žižkov C Žižkov B
27. 10. 2019 13.hod - 3.kolo
Žižkov C Žižkov B
27. 10. 2019 11.hod - 4.kolo
TJ Náchod Žižkov A

Zápasy tohoto dne:

02. 10. 2019 17.hod - 1.kolo
Žižkov D 08:10 SC Billard Centrum Praha

Zápasy tohoto dne:

09. 10. 2019 17.hod - 3.kolo
Strahov Diablos 3B MS 8:10 Žižkov 3B MS

Zápasy tohoto dne:

24. 10. 2019 17.hod - 5.kolo
BC Ajeto Nový Bor 3B MS Žižkov 3B MS
DNES
Kompletní kalendář
Komentáře k zápasům
20. 10. 2019 11 hod.
AKK Brno 3B vs. Žižkov 3B C
publikoval Administrator

20. 10. 2019 10 hod.
BC LakoPlast D vs. Žižkov E
publikoval Administrator

19. 10. 2019 14 hod.
Vital sport 3B vs. Žižkov 3B C
publikoval Administrator

09. 10. 2019 17 hod.
Strahov Diablos 3B MS vs. Žižkov 3B MS
publikoval Administrator

Rozpis soudcování
Profily hráčů
Nejnovější videa
Sponzoři
Vyhledávání
Anketa
Kde hrajete karambol Vy?
V závodní herně, Ve veřejné herně, V hospodě, Nikde