Článek

Kvalifikace ME klubových týmů v TD


Publikoval Administrator 24.02. 2017 13:32:52
Kategorie : Mistrovství Evropy

O tomto víkendu se na třech místech odehraje kvalifikační část Mistrovství Evropy týmů v technických disciplínách.

Kvalifikace se účastní i náš tým BC Vítkov B ve složení Adam Bača, Adam Kozák a Janis Ziogas. Náš tým cestuje do německé Bochumi.

Kromě silného domácího celku DBC Bochum (van Etten, Nockemann, Havlik) na naše hráče čekají neméně silné francouzské týmy Oissel (Kahofer, Petit, Legros) a Andrernos (Baudion, Connesson Gerassimupoulos, Picart).

Výsledky najdete zde:

http://www.dbc-bochum.de/

Hraje se tradičně kádr 47/2 do 250, kádr 71/2 do 200 a jednoband do 120-ti bodů.

Další kvalifikační skupiny se odehrají ve francouzských městech Chartres a Soissons. Postup do finále, které se odehraje 7. - 9. dubna v Praze a je do něj přímo nasazen obhájce titulu BC Vítkov, si zajistí vítězové skupin plus dva nejlepší týmy ze druhých míst.



Kvalikační skupinu z Soissons můžete sledovat po celou sobotu a neděli zdarma živě na Kozoom



Složení zbylých skupin:



Skupina B Chartres:

Chartres (Fr): Gretillat, Gérimont, Justice, Girard, Pariot, Kassoul

Coral Colon (Es): Espinasa, Mas, Jimenez, Barrientos, Gonzales, Moya

CBVN (CH): Giacomini, Rech, Voegtlin

Ecully (FR): Le Roy, Vendittelli, Zoppi, Guenet

info www.billard-chartres.fr



Skupina C Soissons:

Soissons (FR): Careaux, Mata, Remond, Dupont, Boudoux, Moley

ABC Merklinde (DE): Pöther, Dömer, Klein, Jong

Eldense (ES): Albert Tornero, Gomez Gil, Lacarcel, Gil, Albert Vidal

Ronchin (FR): JF Florent, Djoubri, Villiers, Dessaint, J.Florent, Fréville.



Výsledky



Twitter
RSS kanál Twitteru
Youtube
Petice kulečník na OH 2024
Následující zápasy
Kalendář utkání
<<Září 2019>>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Zápasy tohoto dne:

28. 09. 2019 13.hod - 1.kolo
SK Petřín Plzeň Žižkov A
28. 09. 2019 14.hod - 1.kolo
Žižkov 3B B Jablonec 3B
28. 09. 2019 14.hod - 1.kolo
Poruba 3B Žižkov 3B A
28. 09. 2019 11.hod - 1.kolo
Žižkov E BK Most C

Zápasy tohoto dne:

29. 09. 2019 13.hod - 1.kolo
Žižkov C Start Újezdeček
29. 09. 2019 11.hod - 1.kolo
DIOSS Nýřany Žižkov B
29. 09. 2019 11.hod - 2.kolo
Žižkov 3B B Billiard club Kladno 3B B
29. 09. 2019 11.hod - 2.kolo
Havířov 3B Žižkov 3B A

Zápasy tohoto dne:

14. 09. 2019 14.hod - 1.kolo
Žižkov 3B C 4:4 Billiard club Kladno 3B C

Zápasy tohoto dne:

15. 09. 2019 11.hod - 2.kolo
Žižkov 3B C 0:8 SK Billard Centrum Praha 3B

Zápasy tohoto dne:

23. 09. 2019 17.hod - 1.kolo
BC Kladno 3B MS B Žižkov 3B MS

Zápasy tohoto dne:

25. 09. 2019 17.hod - 2.kolo
Žižkov 3B MS SK Petřín 3B MS A
DNES
Kompletní kalendář
Komentáře k zápasům
15. 9. 2019 11 hod.
Žižkov 3B C vs. SK Billard Centrum Praha 3B
publikoval Administrator

14. 9. 2019 14 hod.
Žižkov 3B C vs. Billiard club Kladno 3B C
publikoval Administrator

07. 4. 2019 11 hod.
Žižkov E vs. BC LakoPlast D
publikoval Administrator

04. 4. 2019 17 hod.
Žižkov D vs. SC Billard Centrum Praha
publikoval Administrator

Rozpis soudcování
Profily hráčů
Nejnovější videa
Sponzoři
Vyhledávání
Anketa
Kde hrajete karambol Vy?
V závodní herně, Ve veřejné herně, V hospodě, Nikde