Článek

Mistrovství Evropy Brandenburg an der Havel 2017 - skupiny


Publikoval Administrator 13.03. 2017 17:58:26
Kategorie : Mistrovství Evropy

Sportovní ředitel CEB Jean-Pierre Guiraud zveřejnil rozdělení hráčů do jednotlivých skupin v různých disciplínách, které jsou na programu na letošním Mistrovství Evropy v německém Brandenburgu.

Pojďme se podívat jaký los mají naši reprezentanti:



Trojband jednotlivci velký stůl:

Skupina A:

SAYGINER Semih (TR)

ROUX Jean-christophe (FR)

KOHOUT Štěpán



Skupina O:

ANDERSEN Thomas (DK)

BOHÁČ Martin

IIBER Lars-harald (NOR)



Skupina P:

NOVÁK Radek

FERREIRA Joao Pedro (PT)

TONOJAN Dawid (PL)



Trojband junioři:

Skupina C:

LOWE Tom (DE)

DE KOK Joey (NL)

ETTEL Milan 

TREMOULIS Ales (GR)



Jednoband:

Skupina G:

FAUS Marek

CUENCA Raul (ES)

STEINBERGER Dieter (DE)



Skupina H:

GRETILLAT Xavier (CH)

LEPPENS Eddy (BE)

BAČA Adam



Kádr 47/2:

Skupina A:

GRETILLAT Xavier (CH)

RIEDEL Arnd (DE)

KOZÁK Adam



Skupina H:

FAUS Marek

GERIMONT Willy (FR)

SZOLNOKI Tamas (HU)



Trojband kadetů:

Skupina B:

ETTEL Milan 

PARENT Dylan (BE)

GASPARI Jan (DE)



Trojband jednotlivci malý stůl:

Skupina C:

HUDÁK Jan

TEMPELERS Bryan

VERHOEF Adri

LENZ Ralf



Skupina D:

MERCKX Eddy

KOREC Jaroslav

OBORIL Robert

SCHUBERT Karsten



Skupina E:

ESVELT Gertjan

MONNISSEN Mathy

BAČA Miroslav

UYMAZ Birol



Skupina G:

SZIVACZ Herbert

BASTOS Jorge

VAN DEN BERGH Leo

KOHOUT Štěpán



Skupina H:

RÖDEL Steffen

STOJICEVIC Daniela

AUER János

ALEŠ Jan



Skupina K:

GAZDOŠ Ivo

MOHSSEN Hamed

CORNIL Pascal

STEINBERGER Monika



Skupina N:

GREWE Günter

MEUSEN Wilco

HÁJEK Radovan

ZIELEMANS Roy



Trojband národní týmy velký stůl:

Skupina C:

Turecko - Tasdemir, Capak

Česká republika - Novák, Boháč

Belgie B - Leppens, van Havere



Trojband klubové týmy malý stůl:

Skupina D:

SV 1899 Altenweddingen 2

Cercle de Billard Dudelange

DBC De Leug

AKK Brno



Skupina E:

Billard Club 5 Quilles

TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou

BSK FAVORITEN

SV Lok Staßfurt



Skupina F:

BC Havirov

Académie de Billard Luxembourg

1. Pottendorfer BSK

Maaslandse BA 2



Skupina G:

Betty Boop

Académie de Billard Luxembourg

BK Ekvita Kladno

GW Paderborn



Kádr 71/2:

Skupina B:

CHRISTIANI Dave (NL)

ZIOGAS Janis

GERIMONT Willy (FR)



Skupina E:

BAČA Adam

FLORENT Jean-françois (FR)

CEROVSEK Gerold (AUT)



Skupina F:

GERASSIMOPOULOS Nikolaos (GR)

VAN SILFHOUT Michel (NL)

KOZÁK Adam



Skupina H:

FAUS Marek

KAHOFER Arnim (AUT)

SZOLNOKI Tamas (HU)





Skupiny pro trojband jednotlivců MS a trojband klubových týmů MS zatím nebyly zveřejněny.



Kompletní rozdělení hráčů do skupin najdete zde:

http://registration.eurobilliard.org/events/european-championships-2017-1.html

 



Twitter
RSS kanál Twitteru
Youtube
Následující zápasy
Kalendář utkání
<<Duben 2020>>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Zápasy tohoto dne:

18. 04. 2020 14.hod - 14.kolo
SK Billard Centrum Praha 3B B Žižkov 3B C

Zápasy tohoto dne:

11. 04. 2020 11.hod - 13.kolo
SK Petřín Plzeň B Žižkov D
11. 04. 2020 11.hod - 19.kolo
Žižkov 3B MS Start Újezdeček 3B MS

Zápasy tohoto dne:

29. 04. 2020 17.hod - 14.kolo
Žižkov D SK Karambol Praha A

Zápasy tohoto dne:

19. 04. 2020 10.hod - 12.kolo
1.KK Chomutov C Žižkov E

Zápasy tohoto dne:

22. 04. 2020 17.hod - 20.kolo
BC Kladno 3B MS A Žižkov 3B MS
DNES
Kompletní kalendář
Komentáře k zápasům
15. 3. 2020 11 hod.
BC Ajeto Nový Bor vs. Žižkov B
publikoval Administrator

15. 3. 2020 13 hod.
Žižkov C vs. BC LakoPlast B
publikoval Martin Daněk

15. 3. 2020 11 hod.
SK Karambol Praha B vs. Žižkov D
publikoval Tomáš Novák

11. 3. 2020 17 hod.
Žižkov 3B MS vs. Strahov Chimba Kings 3B MS
publikoval Administrator

Rozpis soudcování
Profily hráčů
Nejnovější videa
Sponzoři
Vyhledávání
Anketa
Kde hrajete karambol Vy?
V závodní herně, Ve veřejné herně, V hospodě, Nikde