Článek

Kvalifikace ME v technických disciplínách - ANAG postupuje


10. 2. 2013
Kategorie : Mistrovství Evropy

ANAG tým ve složení Marek Faus, Pavel Böhm a Janis Ziogas vyhrál kvalifikační skupinu C, která se odehrála ve francouzském Ronchin. Naši hráči porazili španělský tým Idella 4:2, domácí Ronchin 4:2 a holandský Leiden 6:0, což jim zaručuje jistý postup do dubnovém finále. Dalšími postupujícímu jsou týmy DBC Bochum, Andernos, Etikon a Ronchin. K těmto pěti týmům přibyde pořadatel finále francouzský tým Soissons.



Složení finálových skupin by mělo vypadat následovně :

Skupina A: Soissons, Etikon, Ronchin

Skupina B: Bochum, Anag, Andernos



Nejlepší výkony z kvalifikačních skupin:

47/2 - GP: 93,75 Henri Tilleman, NJP: 250,00 Henri Tilleman, série 250 Henri Tilleman

71/2 - GP: 30,00 Thomas Nockemann , NJP: 100,00 Jean Florent, série 198 Jean Florent

1B - GP: 18,94 Fabian Blondeel, NJP: 24,00 Fabian Blondeel, série 81 Fabian Blondeel



Výsledky skupiny A

Výsledky skupiny B

Výsledky skupiny C



Twitter
RSS kanál Twitteru
Youtube
Následující zápasy
31. 10. 2020 13 hod.
1.KK Chomutov vs. Žižkov A

31. 10. 2020 11 hod.
BK Most B vs. Žižkov D

31. 10. 2020 14 hod.
Žižkov 3B A vs. Žižkov 3B B

31. 10. 2020 14 hod.
Žižkov 3B A vs. Žižkov 3B B

Kalendář utkání
<<Říjen 2020>>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Zápasy tohoto dne:

03. 10. 2020 13.hod - 2.kolo
AKK 95 Ronov nad Doubravou 14:4 Žižkov A

Zápasy tohoto dne:

17. 10. 2020 13.hod - 3.kolo
Žižkov A SK Petřín Plzeň

Zápasy tohoto dne:

31. 10. 2020 14.hod - 3.kolo
Žižkov 3B A Žižkov 3B B
31. 10. 2020 14.hod - 3.kolo
Žižkov 3B A Žižkov 3B B
31. 10. 2020 13.hod - 4.kolo
1.KK Chomutov Žižkov A
31. 10. 2020 11.hod - 4.kolo
BK Most B Žižkov D

Zápasy tohoto dne:

18. 10. 2020 10.hod - 4.kolo
1.KK Chomutov C Žižkov E
18. 10. 2020 11.hod - 3.kolo
Žižkov B Čermná nad Orlicí

Zápasy tohoto dne:

10. 10. 2020 11.hod - 3.kolo
SK Karambol Praha B Žižkov E
10. 10. 2020 14.hod - 1.kolo
Ostrava 3B Žižkov 3B A
10. 10. 2020 11.hod - 3.kolo
SK Petřín Plzeň B Žižkov C
10. 10. 2020 14.hod - 1.kolo
Žižkov 3B B Prostějov 3B

Zápasy tohoto dne:

11. 10. 2020 11.hod - 2.kolo
Havířov 3B Žižkov 3B A
11. 10. 2020 10.hod - 3.kolo
BC LakoPlast C Žižkov D
11. 10. 2020 11.hod - 2.kolo
Žižkov 3B B AKK Brno 3B

Zápasy tohoto dne:

04. 10. 2020 10.hod - 4.kolo
Žižkov 3B C Havířov 3B B

Zápasy tohoto dne:

07. 10. 2020 17.hod - 2.kolo
BC Kladno 3B MS A Žižkov 3B MS

Zápasy tohoto dne:

19. 10. 2020 17.hod - 3.kolo
Žižkov 3B MS BC LakoPlast 3B MS
DNES
Kompletní kalendář
Komentáře k zápasům
03. 10. 2020 13 hod.
AKK 95 Ronov nad Doubravou vs. Žižkov A
publikoval Vlasta Kahoun

13. 9. 2020 11 hod.
Žižkov E vs. TJ Sokol Plzeň C
publikoval Administrator

12. 9. 2020 13 hod.
Žižkov C vs. BK Most B
publikoval Martin Daněk

12. 9. 2020 11 hod.
SK Petřín Plzeň B vs. Žižkov D
publikoval Administrator

Rozpis soudcování
Profily hráčů
Nejnovější videa
Sponzoři
Vyhledávání
Anketa
Kde hrajete karambol Vy?
V závodní herně, Ve veřejné herně, V hospodě, Nikde