Článek

Ohlasy ke kvalifikaci ME ze zahraničí 2


Publikoval Administrator 18.03. 2015 10:17:29
Kategorie : Mistrovství Evropy

Vítkov dává najevo své ambice, Chartres se kvalifikovalo do finále

překlad článku Xaviera Gretillata

Praha - HráčiFotka se všemi účastníky Chartres získali možnost účasti na Mistrovství Evropy umístěním na druhém místě v minulé sezóně domácím na šampionátu za vítězným Oissel. Minimálním cílem bylo kvalifikovat se do finále, ale tato ctižádost byla od začátku podkopána v zápase proti kataláncům z Coral Colon. Gérimont a Justice vyhráli své zápasy, ale Gretillat kompletně klopýtal v zápase proti Espinasovi, který udělal 160 bodů na dva náběhy. Po dobrém rozjezdu Švýcar přepadl do své temné stránky a už se nevzpamatoval. Ztratil dva body v utkání a to bude stát mnoho potu pro jeho spoluhráče. V dalším kole proti domácímu týmu Vítkov se hráč Chartres Justice ukazuje jako bojovník a dobyl vítězství nad Zenknerem, bývalým mistrem světa, přestože již avizoval odchod do důchodu.  Ale Vítkov, jediný tým, který zařadil dva zahraniční hráče to nevyslyšel ...

Belgičan Eddy Leppens přibil Gérimonta na jeho židli v jednom náběhu.Faus, místní hvězda, zničil Gretillata na 4 náběhy. V posledním kole hráči Chartres museli vyhrát všechny své zápasy, pokud si chtěli udržet šanci se kvalifikovat. Po noci, kdy si Gretilat lámal hlavu a psychologicky spekuloval, se dostal se do svých kolejí a podařilo se mu plně rozvinout svou hru: popravil Mikkelsena dvěma náběhy ! Justice i Gérimont si udrželi dynamiku a porazili své dánské soupeře. Pak přišlo dlouhé čekání na výsledky z Doetinchem a Bochumi abychom zjistili, které dva nejlepší týmy z druhých míst ve skupinách ulovily možnost účastnit se finále. Chartres bylo velmi horko, ale podařilo se, a bude obhajovat své šance ve finále!!!

 Wolfgang Zenkner a Jacky Justice

Tým BC Vítkov je produktem vášnivého mecenáše pana Vítka, který financuje klub a jeho dva týmy. Jeho první tým si nedělá srandu, když veřejně ohlašuje své ambice ... Wolfgang Zenkner, mistr světa v jednobandu, budí respekt svými výkony jak náhodnými, tak neuvěřitelnými. Je schopný nejlepšího i nejhoršího. Němec dokončil turnaj v báječné partii v pěti nábězích a sérii končil na 86 ... Eddy Leppens je Belgičan ve stínu Frédérica Caudrona, ale je to opravdu jeden z nejlepších světových hráčů ve všech disciplínách. Podařil se mu báječný turnaj a své protivníky ničil ve 2, 1 a 1 náběhu ... Udělal pouze jednu chybu, po šoku koulí ... A Marek Faus, vicemistr Evropy z velkého kádru, získal sebedůvěru na tomto turnaji perfektní hrou nakonec. Takže v posledním zápase tým udělal 5 náběhů v jednobendu a jeden náběh v obou kádrech!!!!

Využijme zde možnosti poděkovat panu Vítkovi za jeho vždy tak perfektní přijetí.

Tým BC Vítkov

Etikon, ověnčený tituly mistra Evropy a dosud neporazitelný, s Niessenem, de Bruijnem a Tillemannem, by v tomto roce mohl předat svůj titul... hlavním kandidátem by měl být BC Vítkov, který k tomu má prostředky zařazením Fause, Zenknera a Leppense. Šest týmů bude rozděleno do dvou skupin: Etikon hrají s Andernos a Oissel, zatímco BC Vitkov hraje s DBC Bochum a Chartres. 

 Twitter
RSS kanál Twitteru
Youtube
Následující zápasy
Kalendář utkání
<<Červen 2021>>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
DNES
Kompletní kalendář
Komentáře k zápasům
03. 10. 2020 13 hod.
AKK 95 Ronov nad Doubravou vs. Žižkov A
publikoval Vlasta Kahoun

13. 9. 2020 11 hod.
Žižkov E vs. TJ Sokol Plzeň C
publikoval Administrator

12. 9. 2020 13 hod.
Žižkov C vs. BK Most B
publikoval Martin Daněk

12. 9. 2020 11 hod.
SK Petřín Plzeň B vs. Žižkov D
publikoval Administrator

Rozpis soudcování
Profily hráčů
Nejnovější videa
Sponzoři
Vyhledávání
Anketa
Kde hrajete karambol Vy?
V závodní herně, Ve veřejné herně, V hospodě, Nikde