Podrobnosti ostatních zápasů
Detaily zápasů

BK Most B

8:10

Žižkov C


Drama v Mostě


Status: zápas odehrán

Publikoval Martin Daněk 8.03. 2023 22:55:36


13. kolo

datum utkání: 05. 3. 2023

Info o zápase:

Z mého pohledu byli domácí mírnými favority. Ale loni jsme tam vyhráli 10:8, tak proč by se nemohlo zadařit i letos.

Domácí nutně museli vyhrát, jinak by byla jejich naděje na udržení se v první třídě jen teoretická. A my jsme si výhrou mohli postup zajistit. S dosavadními 10 body by ještě nebylo vůbec nic jisté. Opakovaně jsme to počítali a pořád bylo reálné, že o našem setrvání v soutěži rozhodne bratrovražda, která se koná 1.4. A na výhru s týmem, který předchozí den málem venku porazil prvního ve skupině, a který má ve své sestavě obávané hráče Mráčka a Hanuše, se opravdu spoléhat nedalo. A tak náš kapitán Mirek Krahulík povolal místo mě Otu Klíče, který měl k záchraně pomoci. Při domácích tréninkových partiích vykazoval lepšící se formu.

Při výjezdu do Mostu hrozí zabloudění, ale tohle dopadlo dobře. Hrací místo jsme nakonec našli.

S napětím jsem sledoval live score. Za domácí nastoupili Harro Stambrecht, Václav Kupec a Zdeněk Rozlílek, za nás Karel Verner, Miroslav Krahulík a Otakar Klíč.

Karel ve volné hře dlouho držel krok se Stambrechtem. Odpadl až v závěru, to mu soupeř několika sériemi utekl - 125:172. Moc důvodů k optimismu nedával výkon Oty Klíče. S Rozlílkem prohrál 47:74. A dost dramatická byla partie Mirka Krahulíka. Jeho soupeř Kupec potřeboval v dohrávce k remíze 3 body. Naštěstí trefil jen prvního. Vznikla těžší pozice, na které ztroskotal. Po volné stále ještě nadějný stav 2:4.

Karel prohrál se Stambrechtem i v kádru - 108:53. Mirek s Kupcem zase vyhrál - 78:64. Po volné hře bych na Otu moc nevsázel. Naštěstí se nedal zlomit a vypadalo to, že směřuje v kádru k pohodlné výhře. Bohužel byl Rozlílek proti. Do hry se vrátil sérií 27. A došlo k dalšímu dramatickému závěru. Ota potřeboval z dohrávky na remízu 4. Nechápu, jak mohl v této situaci trefit prvního. Stalo se a přidal ještě dalších 5 - 83:81.

Po kádru 6:6. Bylo potřeba uhrát dva jednobandy. Mirek a Karel si soupeře prohodili. Ota hrál zase s Rozlílkem. A došlo k dalším dvěma dramatickým závěrům. Karel se s Kupcem zachránil až v posledním náběhu. Prohrával 38:44 a dal sérii 14. Zlomený soupeř pak v dohrávce netrefil prvního. Stejně napínavé to bylo u Oty. Před dohrávkou prohrával 32:34. A opět se mu povedlo urvat pro sebe vítězství - 35:34. A tak vůbec nevadilo, že Mirek prohrál se Stambrechtem 33:54.

Takže celkové vítězství 10:8 a zisk klíčových bodů k záchraně. Nic tedy nebrání si zbývající zápasy užít. Stříbrná medaile jako loni to nebude, ale snad jsme neřekli poslední slovo a nějaký ten bod ještě přidáme - hlavně v té bratrovraždě.

 


Sestavy:

Zápis o utkání

Ohodnoť výkon týmu

Hodnocení:
0.0
0 hlasů
1 2 3 4 5


Přidej komentář k zápasu

Twitter
Youtube
Následující zápasy
Kalendář utkání
<<Květen 2023>>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Zápasy tohoto dne:

02. 05. 2023 17.hod - 10.kolo
Žižkov 3B MS 11:7 BC LakoPlast 3B MS
DNES
Kompletní kalendář
Komentáře k zápasům
02. 5. 2023 17 hod.
Žižkov 3B MS vs. BC LakoPlast 3B MS
publikoval Administrator

12. 4. 2023 17 hod.
Žižkov 3B MS vs. Strahov Diablos 3B MS
publikoval Administrator

08. 4. 2023 14 hod.
Žižkov 3B C vs. SK Billard Centrum Praha 3B B
publikoval Administrator

03. 4. 2023 17 hod.
BK Most 3B B MS vs. Žižkov 3B MS
publikoval Administrator

Rozpis soudcování
Profily hráčů
Nejnovější videa
Sponzoři
Vyhledávání
Anketa
Kde hrajete karambol Vy?
V závodní herně, Ve veřejné herně, V hospodě, Nikde